2412/551
Torben Hardenberg (f. Frederiksberg 1949)
Uden titel. Usigneret. Skulptur af mixed media. H. 22. B. 18,5. D. 10,5.
Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag