1950/88
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940)
Strandparti med fiskere. Sign. Joh. Neumann. Olie på lærred. 46×64.
Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag