2050/170
Et par tyske stager af sølv, glatte runde stammer på firsidede profilerede fodstykker. Utydeligt stemplede, 19. årh. Vægt 308 g. H. 11 cm. (2)
Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud