Ferrari, Jaguar, Porsche m.m. 23 modelbiler af metal og plast. Mrk. Burago, Maisto, Welly m.fl. Skala 1:24. L. 18–20. (23)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Ferrari 250 Le Mans.
Ferrari 308 GTB.
Ferrari DD 512.
Ford, 1934.
Ford cabrio, 1934.
Ford Escort RS.
Jaguar XK 120, 1948.
Jaguar XK 120 coupé, 1948.
Bugatti Type 55, 1932.
Bugatti Atlantic, 1936.
Mercedes SSK.
Mercedes-benz 300 SL, 1954.
Citroén T.A. 15CV.
Porsche 911.
Porsche 911 coupé, 1989.
Porsche 928S4.
Porsche 959.
Cobra 427.
Opel Astra.
BMV M3.
Chrysler Daimler.
Jeep Shell.
Range Rover.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mindre defekter og mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021