2412/177
Carl Budtz-Møller (f. Rødby 1882, d. 1953)
Arbejde i sommerhaven. Sign. Carl Budtz-M 1926. Olie på lærred. 44×62.
Behov for rensning. Defekt ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud