Eske Kath (f. Haderslev 1975)
Originalt litografi. Uden titel, 2023. Originalt litografi, signeret og nummereret 15/120. Uden ramme Mål: 70×50.
Galleripris: 3.000
Dette værk er doneret af kunstneren selv.
Ungdommens Røde Kors, 14. maj 2024
50 bud