2412/​220

Japansk Ikebana-kurv af tætflettet bambus med lang hank, indsats af mørkbejdset bambus. Usign. Japan. 20. årh. H. 43.

Almindelig let brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag