2412/220
Japansk Ikebana-kurv af tætflettet bambus med lang hank, indsats af mørkbejdset bambus. Usign. Japan. 20. årh. H. 43.
Almindelig let brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag