1950/399
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Fiskere, der røgter garn. Sign. H. Lübbers, 1891. Olie på lærred monteret på plade. 20×28,5.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag