2447/​104

Kinesisk kabinet af rosentræ, prydet med longevity-symboler, front med to låger og to skuffer. 20. årh. H. 77. B. 91. D. 41.

Falmet. Vipper. Ridser og mærker.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

12 bud

1123040 (Autobud) 500 DKK
86464 500 DKK
1123040 (Autobud) 480 DKK
86464 460 DKK
1123040 (Autobud) 440 DKK
86464 420 DKK
1123040 (Autobud) 400 DKK
86464 380 DKK
1123040 (Autobud) 360 DKK
86464 340 DKK
1123040 320 DKK
891643 300 DKK