2039/274
Tre skrin af træ med indlægninger. 19.-20. årh. H. 4,5–8,5 cm. L. 13–22 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Det mindste skrin med defekte hængsler.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud