2039/​274

Tre skrin af træ med indlægninger. 19.-20. årh. H. 4,5–8,5 cm. L. 13–22 cm. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Det mindste skrin med defekte hængsler.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

20 bud

1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
950 DKK
900 DKK
(Autobud) 850 DKK
800 DKK
600 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 480 DKK
460 DKK
(Autobud) 440 DKK
420 DKK
(Autobud) 400 DKK
380 DKK
(Autobud) 360 DKK
340 DKK
320 DKK
300 DKK