2445/​285

To identiske rokoko dørlåse af forgyldt bronze, støbte med blomster og kæmninger. Antageligt Frankrig. 18. årh. B. 16. (2)

Manglende håndtag. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

107749 1.550 DKK
1124928 1.500 DKK