2445/285
To identiske rokoko dørlåse af forgyldt bronze, støbte med blomster og kæmninger. Antageligt Frankrig. 18. årh. B. 16. (2)
Manglende håndtag. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
107749 | ||
1124928 |