1649/1728
Leica, III C Red kamera nr. 367700, Leitz Elmar f=5 cm 1;3,5 objektiv.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Varia, 8. december 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||