2043/300
Italiensk spejl i ramme af udskåret og forgyldt træ. Barokform, 20. årh.s begyndelse. H. 63. B. 54.
Patina. Spejlglasset kunstigt forvitret.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag