2039/88
A. Jacobsen (, dansk maler, 19.-20. årh.)
Skovparti med åløb. Sign. A. Jacobsen. Olie på lærred. 58×92,5.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag