1950/38
Tre Rococo stole af bejdset og guldstafferet bøgetræ, heraf et par, udskåret med muslinger og bladværk. 18. årh. (3)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte mindre reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
21 bud