12104/107
Kinesisk rivesten af sort fedtsten skåret med skyformationer i kanten. Tilhørende æske. 20. årh. L. 17,5. B. 11.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag