2132/56
Engelsk regency library armstol af mahogni, prydet med kanneleringer, intarsia og hjul. 19. årh.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud