2442/870
Tobias Møhl (f. Aalborg 1970)
Karaffel af klart glas med skulpturel prop, indvendigt med mundblæst mønster i spiralform. Sign. Tobias 96. Unik. H. 49.
Brugsslitage.
Vurdering