Helle-Vibeke Erichsen (f. København 1940, d. 2016)
Portræt. Sign. Helle-V. Erichsen 89. Olie på lærred. 94×84.
Én reparation/lap på bagsiden, revnen kan ses på forsiden. Herudover god stand.
894094 (Autobud) | ||
1154353 | ||
894094 (Autobud) | ||
1154353 | ||
894094 (Autobud) | ||
1154353 | ||
894094 | ||
1154353 |