12104/2
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
L'Avenir de la propriété. Sign. Alechinsky. Nr. 47/99. Litografisk tryk med æstning. 1972. Bladmål 56×45. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud