1946/111
Sættebakke af sterlingsølv samt fad af sølv. Vægt 630 gr. L. 25 og 31 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud