2124/​838

“Constanza”. Et par bordlamper af aluminium. Skærme af hvid plastik. Udført hos Luceplan. H. 52. (2)

Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 15. juni 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK
(Autobud) 1.200 DKK
1.200 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK