2124/838
“Constanza”. Et par bordlamper af aluminium. Skærme af hvid plastik. Udført hos Luceplan. H. 52. (2)
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag