2449/171
Skeletur monteret i metal “tårn” med forgyldte visere. 20. årh. H. ca. 205 cm.
Nøgle medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering