2022/​64

Ubekendt maler, 19. årh.

Et par portrætter. Usignerede. Olie på lærred. 27×22. (2)

Mindre krakeleringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020

Vur­dering

5.000 kr.

Hammerslag

2.500 kr.

2.500 kr.