Nissan Silvia S-15, Toyota Celica, Xtreme Tuner SpeedCar, Skala 1/12. Cadillac Presidential Limo 2001, Skala 1/24. Morris Monor, MGA Roadster, Aston Martin V12, BMV X5, Peugeot 907, Citroën C6, Mitsubishi Pajero, Chevrolet Corvette 2005, Fort T Touring, De Lorean LK 1981, Mercedes Benz SL 55 AMG, Ford F-100 Tow Truck, Horch 851 Pullmann 1935, Tucker Torpedo 1948, Camaro 1982, Pontiac Bonneville 1958, Airstream Trailer, Skala 1/18.
Mrk. Road Signature. Minichamps, Revell, Burago, Solido, Maisto, Universal Hobbies, Sun Star, Welly, Ricko, Die Cast Metal, Moter City Classics. Ialt 20 modelbiler L. 18–37. Alle i originale kasser. (20)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Mint condition i originale kasser. Mindre defekter og mangler kan forekomme. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020