2119/348
Et par højryggede kurvestole. 20. årh.s første halvdel. (2)
Proveniens: Erik Brandt
Ridser og mærker. Brugsslitage. En stol er mørkere i farven end den anden. den ene med buke i sædet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud