11947/10
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Kompositioner. Sign. MA samt et usign. Litografier. Bladstørrelse 76,5×56 og 76×57. Uindrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag