2109/​355

Mindre maske af dekoreret ben, Canada, 19. årh. H. 13.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK