2138/580
Ubekendt kunstner
Amerikans fodboldhjelm, Franklin. Sign. Forgyldt bronze. H. 23. L. 29.
Patineret. Mindre ridser i overfladen samt mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag