2119/372
Lille Louis XVI spejl af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 100. B. 40.
Proveniens: Erik Brandt.
Senere glas. enkelte afskalninger. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag