2024/612
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
To kompositioner. Sign. J. Birkemose 74, tilstandstryk I/II. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×76 og sign. J. Birkemose 72, 1/9. Litografi. Bladstørrelse 55×75. Uindrammede. (2)
God stand.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag