2148/328
Vinkande af bemalet lertøj, på stand af jern. Efter antikken. 19. årh. H. 80.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger. Reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag