2446/318
Lysekrone af patineret og forgyldt bronze, seks svungne lysarme. Empireform. Cirka 1900. H. cirka 70. Diam. 58.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt