2118/1033
Ubekendt maler, 20. årh.
Midsommerstemning ved havet. Sign. CM. Olie på masonitplade. 53,5×68.
Pletter.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud