12103/121
Hilbert S Petersen (f. Danmark 1912)
Damper med slæbebåde ud for havn. Sign. Hilbert S. Petersen. Olie på plade. 24×30. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag