1434/1650
En samling på 15 company figurer af bemalt terracotta samt 9 af bemalt træ. 19. årh. H. 9–18 cm. (24)
Alle figurer med defekter og enkelte med mangler.
Varia, 21. august 2014
Vurdering
Hammerslag