2442/​1311

Louis Vuitton

“Reporter” taske af lilla Taiga læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig forlomme, to lynlås rum, en indvendig lomme og lilla stof for. H. 20 x B. 32 x D. 16 cm. 1998.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på hjørner. Ridser og mærker på læder. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.750 DKK

16 bud

902164 1.750 DKK
896810 (Autobud) 1.700 DKK
902164 1.650 DKK
896810 (Autobud) 1.600 DKK
902164 1.550 DKK
896810 (Autobud) 1.500 DKK
902164 1.450 DKK
896810 (Autobud) 1.400 DKK
902164 1.350 DKK
896810 (Autobud) 1.300 DKK
902164 1.250 DKK
896810 (Autobud) 1.200 DKK
902164 1.150 DKK
896810 1.100 DKK
902164 1.050 DKK
896810 1.000 DKK