2124/7619
Adam Saks (f. København 1974)
Opstilling. Sign. Saks, 2015. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 29×41,5.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud