2422/9
Kande af sterlingsølv, glat buttet korpus, hank af pokkenholt. stemplet MBA for Mogens Bjørn-Andersen. Vægt 446 g. H. 19 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
10 bud
817611 | ||
1017057 (Autobud) | ||
817611 | ||
1017057 (Autobud) | ||
817611 | ||
1017057 (Autobud) | ||
179826 | ||
1017057 | ||
292853 | ||
806479 |