2138/980
Cohr
Tre fade af sølv og sterlingsølv. Vægt ca. 455 g. 20. årh. L. 20–21. (3)
Mindre buler, ridser og mærker. Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag