896/586
Peter Martensen (f. Odense 1953)
“The Shadow”, 2013. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×60. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag