872/893
Kjell Nupen (f. Kristiansand 1955, d. sst. 2014)
Uden titel. Sign. K. Nupen. Olie og mixed media på papir monteret på lærred. 77×57.
Proveniens: Galleri NB, Viborg.
Malerier og skulpturer, 6. juni 2017
Vurdering
Hammerslag