12138/132
Knud Edsberg (f. København 1911, d. Holmstrup 2003)
Køer på græs. Sign. Edsberg. Olie på lærred. Lysmål 68×98. Rammemål 87×117. Indrammet.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag