2435/741
Knud E. Skou (f. Holstebro 1926)
“Maria og blomsterne”, 1970–71. Sign. Knud E. Skou. Olie på lærred. 91×60.
Proveniens: Erhvervet direkte fra kunstneren.
God stand.
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud