2435/741
Knud E. Skou (f. Holstebro 1926)
“Maria og blomsterne”, 1970–71. Sign. Knud E. Skou. Olie på lærred. 91×60.
Proveniens: Erhvervet direkte fra kunstneren.
God stand.
Vurdering
842827 | ||
1149080 |