1627/24
Cirkulær hall lanterne af messing, dekoreret med sløjfer og bladværk. 20. årh. H. ekskl. montering 60.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 4. juli 2016
Vurdering
Hammerslag