12248/224
Dansk design
Elleve lysetager af sølvplet på trefod. Udført og stemplet hos Chor. H. 2. (11)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Ene med hak.
Kunst, antikviteter & design, 1. december 2022
Vurdering
Hammerslag