2250/213
Tre skrin af sølv, indvendigt beklædt med træ. 20. årh. H. 3–9 cm. L. 12,5–23 cm. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Vurdering
Hammerslag
15 bud