2031/151
Johan van Holst (f. 1841, d. 1917)
Landskab med terriere, der betragter en lille frø. Sign. J. V. H. Olie på lærred. 20,5×23,5.
Mindre retoucheringer. Nogle afskalninger, ét med hul igennem. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud